Česká republika

NOVÝ dezinfekční prostředek

17.10.2014

Vzhledem k jeho spektru proti všem bakteriím, které hrají roli v kuchyňské oblasti, jako např. salmonela, E.coli a listeria, se může používat také pro denní dezinfekci po pracovní době.hygienic3000 přichází v úvahu jako ochrana před rotaviry, které zejména v zařízeních pro péči o děti způsobují těžké průjmy.hygienic3000 - skutečný všeuměl mezi dezinfekčními prostředky.hygienicPLUS se hodí výborně pro rychlou dezinfekci lékařských přístrojů.hygienicPLUS se nejlépe hodí zejména pro nasazení na ležací plochy (solárium, masážní lavice, fitness přístroje).hygienicPLUS - náš rychlý dezinfekční prostředek s vůní po svěžích pomerančích.
Zůstaneme stále aktuální.

Pro mnoho našich zákazníků je hygienic3000 již 15 let cenným dezinfekčním prostředkem. O to těžší to bylo, tyto receptury postavit na nohy a vylepšit je.

 

U hygienic3000 se jedná o koncentrát, který se může ředit podle požadavků. Jelikož je výrobek bez zápachu, velmi dobře snášenlivý s pokožkou a nenarušuje žádné citlivé povrchy jako vany, akrylové sklo nebo dřevo, používá se velmi všetranně. Je to skutečný všeuměl mezi dezinfekčními prostředky.

 

Díky jeho účinkům proti rezistentním bakteriím, jako MRSA, ESBL, ale také pseudomonádám nebo proti obaleným virům, jako chřipka, hodí se výborně pro dezinfekci všech ploch v lékařské oblasti.

 

Vzhledem k jeho spektru proti všem bakteriím, které hrají roli v kuchyňské oblasti, jako např. salmonela, E.coli a listeria, se může používat také pro denní dezinfekci po pracovní době.

 

Další změna výrobku se týká rychlého dezinfekčního prostředku hygienicPLUS. Roztok připravený ihned k použití může být aplikován ve formě pěny na všechny povrchy citlivé na alkohol. hygienicPLUS se hodí výborně pro rychlou dezinfekci lékařských přístrojů, ale také v přijímací oblasti. Vůně svěžích pomerančů je vnímán zvlášt příjemně. Působí během 1 minuty proti bakteriím, také MRSA, a během 30 sekund proti obaleným virům jako HBV/HIV/HCV/vaccinia/BVDV/influenza a rotavirům. Také se hodí optimálně k dezinfekci léčebných lůžek, protože hygienicPLUS docílí již po 2 minutách plné účinnosti proti papova-/polyoma-virům.

 

V případě jakýchkoli dotazů jsme Vám k dispozici. +420 272 680 614
Pro zákazníky webshopu jsou veškeré doplňky dávkovačů samozřejmě k dispozici také ve webshopu.