Slovensko

Nové servisné centrum v Norimbergu

2014-22-01

Service Center Norimbergu
Tretia Hagleitner pobočka v Nemecku

Slávnostné otvorenie

Tretia pobočka spoločnosti Hagleitner v Nemecku bola odovzdaná svojmu určeniu dňa 16. januára 2014. Toto nové sevisné centrum "žiariace novotou" a vybudované podľa jednotného architektonického návrhu (mestského konceptu),je centrálne v dosahu diaľnici A6 a je akýmsi pracovným zazemím pre 19 zamestnancov tejto spomínanej pobočky. „Toto je dôležitý krok pre budúcnosť v Nemecku. S touto novou pobočkou sa prezentujeme teda tiež aj v Norimbergu ako inovatívna spoločnosť.", ako sa vyjadril konateľ Hans Georg Hagleitner.

 

Význam

Z tohoto nového servisného centra sa môžeme o našich zákazníkov v tomto regióne optimálne starať. Po Sauerlachu pri Mníchove v roku 2004 a Kirchheim unter Teck pri Stuttgarte v roku 2013, je Norimberg tretia pobočka v Nemecku a desiatou pobočkou v Európe v jednotnej farbe a forme konceptu budovy.


V novembri 2012 sa budova začala stavať. Jeden "dobrý" rok nato bolo napokon slávnostné otvorenie. Rakúska rodinná spoločnosť zdôrazňuje týmto krokom svoj rozvoj a podnikateľskú víziu, a to, byť medzinárodne silnou a nezávislou značkou, ktorá presvedčí svojou inováciou a servisom.


Vývoj obchodnej činnosti v Nemecku je veľmi dynamický. Ďalší nárast sa touto novou pobočkou ešte viac podporuje.


Jednotná architektúra

Na pozemku o veľkosti 5.700 metrov štvorcových bolo možné postaviť modernú budovu v našom Hagleitner mestskom koncepte s investičnou hodnotou 2,4 milióna Euro.
Pre pracovníkov je vyčlenených 500 metrov štvorcových ako administratívne a školiace priestory, ako aj 1.020 metrov štvorcových slúžiacich ako skladové priestory.

 

Ďalšia expenzia

V tomto roku sa budú otvárať dve ďalšie pobočky v rámci tohto mestského konceptu - servisné centrum v Senci na Slovenku blízko pri Bratislave a servisné centrum v Grazi v Štajersku. Spolu 82 pracovníkov dostane tak nové pracovné zázemie.