Česká republika

ecosol TABS nastavují nové standardy.

07.04.2014

Nové Hagleitner tablety na nádobí.Tablety jsou zabalené ve voděrozpustné fólii.Zářivě čistý výsledek mytí s ecosol TABS.Jeden kbelík obsahuje 140 tablet, každá s 10 funkcemi.
Mytí nádobí s čistým svědomím!

Tablety obsahují speciální ochranu na sklo a dekór, aby cenné sklo nemělo šmouhy, nebo aby pěkný dekór na nádobí nevybledl. Některé tablety obsahují dodatečně ještě kovový lesk, aby se příbory nemusely více ručně leštit. Poté, co se také pánve umyjí v myčce na nádobí, by neměl chybět také speciální odstraňovač krust, který připálené zbytky bez námahy rozpustí. Proto se pak může mýt při nižších teplotách. Právě, když se myje při nižších teplotách, musí se aktivovat změkčovací prostředek vody, aby zmizely okraje od kávy a nekontaminoval se stroj.

Takové tzv. silné a multifázové tablety jsou úžasné proto, protože už se nemusí vyndavat z jejich balení, ale jedná se o voděrozpustnou fólii, která se kompletně rozpustí v myčce na nádobí. Proto nedochází k žádnému kontaktu mezi uživatelem a tabletou.

 

Naše nové ecosol TABS spojují samozřejmě všechny právě jmenované vlastnosti. Ale aby se všechny tyto vlastnosti zachovaly, jsou obvykle zapotřebí škodlivé materiály jako jsou fosfáty nebo chlór. A zde se nám ukazuje opravdu rozdíl. ecosol TABS zahrnují výhradně moderní, inovativní suroviny a jsou bez fosfátů, chlóru, NTA a EDTA. To nás jen tak rychle nikdo nenapodobí! ecosol TABS jsou od teď k dostání!

 

V případě dotazů jsme Vám rádi k dispozici: +420 272 680 614

Naše ecosol tablety jsou samozřejmě k dostání také na e-shopu.