Slovensko

Prečo produkty od Hagleitnera sú zastúpené v 1 milióne toaliet, má svoje viaceré dôvody.

2015-27-08

Bezdotykové dávkovače do sanitárnych priestorov sú bezpečné a hygienické.Také jednoduché je osušenie rúk! Dávkovač na papierové utierky so senzorom.Penový dávkovač so senzorom z ušľachtilej ocele zabraňuje kontaminácii kontaktom.Dávkovače z ušľachtilej oceli inox pre sanitárne priestory sa môžu namontovať do alebo na stenu.Systém manažmentu hygieny Vás nechá si skontrolovať všade stavy Vašich dávkovačov.Pozrite si stav dávkovačov cez tablet, mobil alebo na PC.
Najlepšie bude, keď Vám k tomu porozprávame tri príbehy.

Tu nájdete prehľad o našej ponuke do sanitárnych priestorov.

 

Návšteva reštaurácie


Karin zatelefonovala. Cestovateľka svetom, ktorá pred mnohými rokmi vycestovala do Austrálie, bola na návšteve so svojej domovine. Vzrušene si zarezervovala stôl v reštaurácii so spomienkami zo svojho detstva. Zobrala so sebou svoju dcéru a pred jedlom si ešte chceli umyť ruky. Spolu vstúpili do toaliet, kde zacítili príjemnú vôňu. Všetko bolo čisté; na stene bol dávkovač z ušľachtilej oceli, ktorého rám bol osvetlený príjemným aura svetlom. Ruky si podržali pod penovým dávkovačom, ktorého senzor hneď reagoval a bezdotykovo nadávkoval na pocit a pre pokožku rúk veľmi znášanlivé penové mydlo, ktoré sa zdalo ľahšie ako vzduch. Jej ruky sa hýbu smerom ku vodovodnému kohútiku, z ktorého samo od seba tečie príjemne teplá voda. Potom čo jej dcéra toto všetky bez námahy zopakovala, a vďaka bezdotykovej technológii sa všetko vykonalo ako keby samo od seba, opustili toaletu. Keď otvárali dvere, opäť ich ovanula príjemná vôňa z malého dávkovača. Karin chvíľu počkala. Ona to vedela, zvolila si tú správnu reštauráciu.

 


Housekeeping

 

Yvonne sa usmievala. Bolo 2 hodiny ráno a v hale starobylej zámockej reštauráci panovala "svätá" noc. Práve odišli domov dve posledné návštevníčky. Dva čistiace tímy práve dorazili. Na svojom tablete  si Yvonne vyvolala stavy a údržbové dáta dávkovačov v sanitárnych priestoroch a vytlačila si zoznam, koľko bude potrebné doplniť a vymeniť na jedno poschodie  batérií, penového mydla, papierových kotúčových utierok a WC papiera. Náplne sú kompaktné a nevážia viac ani jeden gram než je potrebné. Už dávno sú preč časy, keď si dopĺňala bez nejakého výberu čistiaci vozík a plne naložený ho tlačila pred sebou chodbami. So senseMANAGEMENT vie a vidí presne, na ktorom poschodí a v ktorej miestnosti sa musí vykonať údržba dávkovačov. V hotely s 500 lôžkami je to úloha pre manažment. Yvonne si dala dúšok kávy zo svojej termosky. Bol to dobrý deň.

 


Hospodárne a úsporne


Christian stúpa pomaly na hor po schodoch zámockého hotela. Prešiel cez vchod, priešiel okolo sanitárnych priestorov a vstúpil do svojej veľkoryso zariadenej kancelárie, z ktorej riadi prevádzku celého hotela a vyhlásenej reštaurácie. Nové sanitárne priestory boli výhrou. S manažmentom hygieny senseMANAGEMENT si môže centrálne a v presnom čase vyvolať dáta ohľadom toaliet a zabezpečiť si optimálny stav skladu. A to mu nielen objednávací systém šetrí čas a peniaze. S nepatrnými nákladmi na jedno "usušenie" a samozrejme s veľkým počtom použití na jeden dávkovač si napr. pri dávkovačoch na papierové utierky nevedel predstaviť iné riešenie. Čistiaci personál na základe dlhšieho spotrebuvávania sa náplní šetrí čas na svoje obhliadky a využíva ho na iné pracovné činnosti.To obdarilo Christiana koniec koncov šťastnými hosťami, ktorým zostal zámocký hotel sťa kúsok domova vo "svojom srdci".

 


A aký je Váš príbeh?


Hovorte s nami o tom, ako Vás môžeme s inovatívnou hygienou čo najlepšie podporiť. K tomu nám volajte na (+421 2 4444 1076) alebo nám pošlite mail na office@hagleitner.at.

Sme tu pre Vás.