Slovensko

Nová veľkosť nádoby. 60 l miesto 120 l

2011-05-07

Ako inovatívny podnik by sme našim klientom okrem najlepších produktov radi poskytovali aj optimálne služby.

Prestavenie veľkosti nádoby z doterajších 120 l (zodpovedá max. 160 kg pri ecosolPLUS) na aktuálnych 60 l (max. 80 kg) k tejto optimalizácii podstatne prispieva – a aj k dezinfekcii v porovnaní s našimi konkurentmi:

Naše doterajšie veľké nádoby nebolo možné prostredníctvom doručovateľov Hagleitner dodávať zákazníkovi spolu so zvyškom objednávky, ale museli sa prepravovať pomocou externej špedičnej služby. S novou veľkosťou nádob tak môžeme tieto nádoby dodávať sami, zabránime tak čiastkovým dodávkam a zaručíme dodania práve včas. Keďže sa záväzok dopravy špedície končil pri hlavnom vchode klienta, o dodanie nádoby do vlastného skladu sa musel postarať sám klient. Teraz sa nové nádoby doručované spoločnosťou Hagleitner dostanú priamo na miesto určenia, pretože vďaka nižšej hmotnosti a dvom bočným nosným úchytom je možné ľahšie ich prepravovať do kopca, cez prekážky atď.

Okrem zlepšenej bezpečnosti používania pre zákazníka - vyprázdňovanie zvyškov je podstatne jednoduchšie – môžu naši zákazníci s menšími nádobami pracovať flexibilnejšie a rýchlejšie: vďaka menšiemu miestu na skladovanie sa môže priamo vedľa používanej nádoby uskladniť ďalšia, takže sa v prípade potreby rýchlo a jednoducho vymení.

Nová nádoba bude zodpovedať Hagleitner CI a bude rozpoznateľná na prvý pohľad. Vrátením nádoby (nový poplatok za vypožičanie 15,- EUR) okrem toho prispievame k ochrane životného prostredia.

Okrem existujúcich produktov týkajúcich sa bielizne, ktoré sa doteraz predávali v 120 l nádobe a teraz sa zmenili na 60 l nádobu (havonU9 PLUS, havonA3 a havonE4), môžeme teraz vďaka uvedeniu havonB1 a havonK5 v 60 l nádobe ponúkať kompletnú základnú paletu havonPROFESSIONAL s jednotnou veľkosťou nádoby. V oblasti hygieny kuchyne budú v budúcnosti k dispozícii zachované produkty ecosolPLUS, ecosolNEUTRAL a ecosolCIT v 60 l nádobe.