Česká republika

HAGLEITNER jako zaměstnavatel.

Vaše kariéra u nás.

Händeschütteln_©FotolEdhar/Fotolia.com

Hagleitner-Gruppe je v Rakousku vedoucí komplexní dodavatel v oblasti profesionální hygieny a se 160 exportními prodejci v 55 zemích úspěšný v celosvětovém měřítku. Našim zákazníkům nabízíme inovativní produkty a řešení pro všechny požadavky hygieny v jejich podnicích. Mimo kvality našich produktů a služeb tvoří základnu pro náš úspěch kolem 950 zaměstnanců: Lidé, kteří jednají se zaměřením na řešení, spolupracují na vizích a přebírají odpovědnost. V neposlední řadě zaměstnanci, kteří jsou schopni se podívat přes okraj talíře.

Profitujte ze zajímavých oblastí úloh, atraktivních možností dalšího vzdělávání v podnikové Hagleitner Academy vzrušujících projektů. Zkuste co znamená, žít denně hodnotami jako Nadšení – Budoucnost – Tradice – Kvalita a Člověk.

Nabízíme:

Obchodní zástupce / Poradce pro hygienu pro Český Krumlov – Prachatice – Strakonice - Písek

Název pozice: Obchodní zástupce / Poradce pro hygienu pro Český Krumlov – Prachatice – Strakonice - Písek
Náplň práce: Hledáme novou kolegyni/kolegu do zaběhlého týmu. Péče o svěřený region, vyhledávání nových obchodních příležitostí, rozvoj dosavadních vztahů se zákazníky.
Požadujeme: Prokazatelná prodejní praxe, orientace na cíl, profesionální vystupování, vysoké pracovní nasazení, vlastní osobní automobil, u kterého budou propláceny náhrady za použití soukromého vozidla.
Nabízíme: Standardní pracovní poměr v úspěšné mezinárodní společnosti, zajímavou pracovní náplň, vysoce kvalitní zaškolení, další vzdělávání a motivující finanční ohodnocení.
Typ pracovní smlouvy: hlavní pracovní poměr
Termín nástupu: ihned

Kontakt: Ing. Magdalena Tučková, tel.: 272 680 614, e-mail: magdalena.tuckova@hagleitner.cz